Súťaže


Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev:

Fotogaléria


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.




I.liga

Rozpis zápasov v sezóne 2020/2021

I. kolo (22.08.2015) o 08.00 hod.
FC Inter 2010 - KMF Kova-tex22.08.2015 08.00
Siwel - KŠK Rybníky22.08.2015 08.00
FC Rom - FS Pohoda22.08.2015 08.00
BeBe Kebab - Rapiďáci22.08.2015 08.00
DB Brawo Team - KMF Atletico Levice22.08.2015 08.00
TJ Neodolateľní - Špedimex22.08.2015 08.00
II. kolo (29.08.2015) o 08.00 hod.
TJ Neodolateľní - DB Brawo Team29.08.2015 08.00
KMF Atletico Levice - BeBe Kebab29.08.2015 08.00
Rapiďáci - FC Rom29.08.2015 08.00
FS Pohoda - Siwel29.08.2015 08.00
KŠK Rybníky - FC Inter 201029.08.2015 08.00
Špedimex - KMF Kova-tex29.08.2015 08.00
III. kolo (05.09.2015) o 08.00 hod.
KMF Kova-tex - KŠK Rybníky05.09.2015 08.00
FC Inter 2010 - FS Pohoda05.09.2015 08.00
Siwel - Rapiďáci05.09.2015 08.00
FC Rom - KMF Atletico Levice05.09.2015 08.00
BeBe Kebab - TJ Neodolateľní05.09.2015 08.00
DB Brawo Team - Špedimex05.09.2015 08.00
IV. kolo (12.09.2015) o 08.00 hod.
DB Brawo Team - BeBe Kebab12.09.2015 08.00
TJ Neodolateľní - FC Rom12.09.2015 08.00
KMF Atletico Levice - Siwel12.09.2015 08.00
Rapiďáci - FC Inter 201012.09.2015 08.00
FS Pohoda - KMF Kova-tex12.09.2015 08.00
Špedimex - KŠK Rybníky12.09.2015 08.00
V. kolo (19.09.2015) o 08.00 hod.
KŠK Rybníky - FS Pohoda19.09.2015 08.00
KMF Kova-tex - Rapiďáci19.09.2015 08.00
FC Inter 2010 - KMF Atletico Levice19.09.2015 08.00
Siwel - TJ Neodolateľní19.09.2015 08.00
FC Rom - DB Brawo Team19.09.2015 08.00
BeBe Kebab - Špedimex19.09.2015 08.00
VI. kolo (26.09.2015) o 08.00 hod.
BeBe Kebab - FC Rom26.09.2015 08.00
DB Brawo Team - Siwel26.09.2015 08.00
TJ Neodolateľní - FC Inter 201026.09.2015 08.00
KMF Atletico Levice - KMF Kova-tex26.09.2015 08.00
Rapiďáci - KŠK Rybníky26.09.2015 08.00
Špedimex - FS Pohoda26.09.2015 08.00
VII. kolo (03.10.2015) o 08.00 hod.
FS Pohoda - Rapiďáci03.10.2015 08.00
KŠK Rybníky - KMF Atletico Levice03.10.2015 08.00
KMF Kova-tex - TJ Neodolateľní03.10.2015 08.00
FC Inter 2010 - DB Brawo Team03.10.2015 08.00
Siwel - BeBe Kebab03.10.2015 08.00
FC Rom - Špedimex03.10.2015 08.00
VIII. kolo (10.10.2015) o 08.00 hod.
KMF Atletico Levice - FS Pohoda10.10.2015 08.00
TJ Neodolateľní - KŠK Rybníky10.10.2015 09.00
DB Brawo Team - KMF Kova-tex10.10.2015 10.00
BeBe Kebab - FC Inter 201010.10.2015 11.00
Špedimex - Rapiďáci10.10.2015 12.00
FC Rom - Siwel10.10.2015 13.00
IX. kolo (17.10.2015) o 08.00 hod.
FS Pohoda - TJ Neodolateľní17.10.2015 08.00
KMF Kova-tex - BeBe Kebab17.10.2015 09.00
Siwel - Špedimex17.10.2015 10.00
FC Inter 2010 - FC Rom17.10.2015 11.00
KŠK Rybníky - DB Brawo Team17.10.2015 12.00
Rapiďáci - KMF Atletico Levice17.10.2015 13.00
X. kolo (24.10.2015) o 08.00 hod.
Siwel - FC Inter 201024.10.2015 08.00
FC Rom - KMF Kova-tex24.10.2015 08.00
BeBe Kebab - KŠK Rybníky24.10.2015 08.00
DB Brawo Team - FS Pohoda24.10.2015 08.00
TJ Neodolateľní - Rapiďáci24.10.2015 08.00
Špedimex - KMF Atletico Levice24.10.2015 08.00
XI. kolo (31.10.2015) o 08.00 hod.
KMF Atletico Levice - TJ Neodolateľní31.10.2015 08.00
Rapiďáci - DB Brawo Team31.10.2015 08.00
FS Pohoda - BeBe Kebab31.10.2015 08.00
KŠK Rybníky - FC Rom31.10.2015 08.00
KMF Kova-tex - Siwel31.10.2015 08.00
FC Inter 2010 - Špedimex31.10.2015 08.00
XII. kolo (02.04.2016) o 08.00 hod.
KMF Kova-tex - FC Inter 201002.04.2016 08.00
KŠK Rybníky - Siwel02.04.2016 08.00
FS Pohoda - FC Rom02.04.2016 08.00
Rapiďáci - BeBe Kebab02.04.2016 08.00
KMF Atletico Levice - DB Brawo Team02.04.2016 08.00
Špedimex - TJ Neodolateľní02.04.2016 08.00
XIII. kolo (09.04.2016) o 08.00 hod.
DB Brawo Team - TJ Neodolateľní09.04.2016 08.00
BeBe Kebab - KMF Atletico Levice09.04.2016 08.00
FC Rom - Rapiďáci09.04.2016 08.00
Siwel - FS Pohoda09.04.2016 08.00
FC Inter 2010 - KŠK Rybníky09.04.2016 08.00
KMF Kova-tex - Špedimex09.04.2016 08.00
XIV. kolo (16.04.2016) o 08.00 hod.
KŠK Rybníky - KMF Kova-tex16.04.2016 08.00
FS Pohoda - FC Inter 201016.04.2016 08.00
Rapiďáci - Siwel16.04.2016 08.00
KMF Atletico Levice - FC Rom16.04.2016 08.00
TJ Neodolateľní - BeBe Kebab16.04.2016 08.00
Špedimex - DB Brawo Team16.04.2016 08.00
XV. kolo (23.04.2016) o 08.00 hod.
BeBe Kebab - DB Brawo Team23.04.2016 08.00
FC Rom - TJ Neodolateľní23.04.2016 08.00
Siwel - KMF Atletico Levice23.04.2016 08.00
FC Inter 2010 - Rapiďáci23.04.2016 08.00
KMF Kova-tex - FS Pohoda23.04.2016 08.00
KŠK Rybníky - Špedimex23.04.2016 08.00
XVI. kolo (30.04.2016) o 08.00 hod.
FS Pohoda - KŠK Rybníky30.04.2016 08.00
Rapiďáci - KMF Kova-tex30.04.2016 08.00
KMF Atletico Levice - FC Inter 201030.04.2016 08.00
TJ Neodolateľní - Siwel30.04.2016 08.00
DB Brawo Team - FC Rom30.04.2016 08.00
Špedimex - BeBe Kebab30.04.2016 08.00
XVII. kolo (07.05.2016) o 08.00 hod.
FC Rom - BeBe Kebab07.05.2016 08.00
Siwel - DB Brawo Team07.05.2016 08.00
FC Inter 2010 - TJ Neodolateľní07.05.2016 08.00
KMF Kova-tex - KMF Atletico Levice07.05.2016 08.00
KŠK Rybníky - Rapiďáci07.05.2016 08.00
FS Pohoda - Špedimex07.05.2016 08.00
XVIII. kolo (14.05.2016) o 08.00 hod.
Rapiďáci - FS Pohoda14.05.2016 08.00
KMF Atletico Levice - KŠK Rybníky14.05.2016 08.00
TJ Neodolateľní - KMF Kova-tex14.05.2016 08.00
DB Brawo Team - FC Inter 201014.05.2016 08.00
BeBe Kebab - Siwel14.05.2016 08.00
Špedimex - FC Rom14.05.2016 08.00
XIX. kolo (21.05.2016) o 08.00 hod.
Siwel - FC Rom21.05.2016 08.00
FC Inter 2010 - BeBe Kebab21.05.2016 08.00
KMF Kova-tex - DB Brawo Team21.05.2016 08.00
KŠK Rybníky - TJ Neodolateľní21.05.2016 08.00
FS Pohoda - KMF Atletico Levice21.05.2016 08.00
Rapiďáci - Špedimex21.05.2016 08.00
XX. kolo (28.05.2016) o 08.00 hod.
KMF Atletico Levice - Rapiďáci28.05.2016 08.00
TJ Neodolateľní - FS Pohoda28.05.2016 08.00
DB Brawo Team - KŠK Rybníky28.05.2016 08.00
BeBe Kebab - KMF Kova-tex28.05.2016 08.00
FC Rom - FC Inter 201028.05.2016 08.00
Špedimex - Siwel28.05.2016 08.00
XXI. kolo (04.06.2016) o 08.00 hod.
FC Inter 2010 - Siwel04.06.2016 08.00
KMF Kova-tex - FC Rom04.06.2016 08.00
KŠK Rybníky - BeBe Kebab04.06.2016 08.00
FS Pohoda - DB Brawo Team04.06.2016 08.00
Rapiďáci - TJ Neodolateľní04.06.2016 08.00
KMF Atletico Levice - Špedimex04.06.2016 08.00
XXII. kolo (11.06.2016) o 08.00 hod.
Špedimex - FC Inter 201011.06.2016 08.00
Siwel - KMF Kova-tex11.06.2016 08.00
FC Rom - KŠK Rybníky11.06.2016 08.00
BeBe Kebab - FS Pohoda11.06.2016 08.00
DB Brawo Team - Rapiďáci11.06.2016 08.00
TJ Neodolateľní - KMF Atletico Levice11.06.2016 08.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Mestská únia malého futbalu Levice. | webdizajn: www.itstudio.sk